kandydatów

Etat Konstruktor Maszyn

Firma: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry).

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Konstruktor Maszyn
Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie koncepcji nowych projektów
  • wprowadzanie zmian w już istniejących projektach
  • projektowanie przy użyciu narzędzi CAD (Solidworks)
  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM, instrukcje montażu)
  • nadzór techniczny nad procesem wdrażania projektu
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek - Mechanika i Budowa Maszyn)
  • doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń mile widziane
  • znajomość programu Solidworks na poziomie dobrym
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i samorealizacji