kandydatów

Etat Analityk / Alokator

Firma: HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Łódź

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Analityk / Alokator
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA

  • Tworzenie zleceń do wysyłki towarów z magazynu do salonów
  • Tworzenie raportów towarowych oraz analiz z sytuacji zatowarowania
  • Analiza i interpretacja danych liczbowych dot. sprzedaży, stocków magazynowych i rotacji towarów
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z całą siecią sprzedaży (offline i online)

OCZEKUJEMY

  • Dobrej znajomości programu MS Excel (m.in. funkcje wyszukujące, tabele przestawne)
  • Znajomości SQL na poziomie podstawowym (podstawowe poruszanie się w środowisku)
  • Mile widziana znajomość VBA
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Doświadczenia w zakresie tworzenia raportów i dokonywania analiz
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Komunikatywności i otwartości na zadania o charakterze cyklicznym, powtarzalnym
  • Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

OFERUJEMY

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę