kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: AUDYTOR miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5758713, z dnia 2021-10-07

AUDYTOR

Miejsce pracy: Łódź – Górna.

Oczekujemy na CV z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym na adres mailowy.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Samodzielną księgową zatrudnimy.

Do obowiązków zawodowych należy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg podatkowych, oraz wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości i podatków.

Wymagania

  • Wskazane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz podatkowych.
  • Preferujemy wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości i podatków.

Oferujemy

  • Zapewniamy dobre warunki płacowe oraz warunki pracy.
  • Umożliwiamy wszechstronny rozwój zawodowy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2021
Wyświetleń: 244