kandydatów

Etat Analityk

Firma: Da Grasso Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

W związku z planami rozwojowymi Spółka Da Grasso do swojego biura w Łodzi poszukuje dynamicznej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Analityk
Nr ref.: Analityk 10/2021
Zadania:
  • analiza danych liczbowych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • uzupełnianie bazy danych dotyczącej zawartych kontraktów w oparciu o zebrane dane analityczne
  • sporządzanie analiz i rekomendacji wspierających podejmowanie decyzji
  • zarządzanie danymi oraz praca na arkuszach kalkulacyjnych
  • wprowadzanie do systemu faktur zakupowych za towary , wystawianie faktur sprzedażowych, ewidencjonowanie dokumentów
  • kontakt z dystrybutorami monitorowanie stanów magazynowych zarzadzanie stokiem magazynowym
  • współpraca z dostawcami i  działami  wewnątrz firmy
Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz Microsoft Office
  • umiejętności analitycznych
  • wykształcenia wyższego
  • komunikatywności, elastyczności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności organizacji czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w obszarze raportowania i analiz
  • dokładności i skrupulatności
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w postaci umowy o pracę na pełen etat
  • uczestnictwo w dynamicznym zespole  firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność  oraz  możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym
  • po okresie próbnym kartę  MultiSport
  • po okresie próbnym objęcie systemem premiowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne