kandydatów

Etat Pracownik produkcji - pakowacz

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Pracownik produkcji - pakowacz
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • rozkładanie surowców przy maszynach
  • obsługa maszyn do produkcji przędzy
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej
  • pakowanie towaru
  • proste prace magazynowe.
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
Oczekujemy:
  • umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,
  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy,
  • przestrzegania zasad higieny pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowania i odpowiedzialności na za powierzone zadania;
  • umiejętności logicznego myślenia
  • sumienności i staranności
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego,
  • premia kwartalna za brak absencji,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • premia za polecenie pracownika.
  • dodatek zmianowy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).