kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Łódź

Możesz dołączyć do nowej spółki GW na dużą inwestycję realizowaną dla międzynarodowego inwestora i podlegać pod Zarząd bardzo dobrze znający branżę i proces budowlany. Firmę wyróżnia zgrany zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie na najtrudniejszych inwestycjach budowlanych. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju, dlatego możliwości rozwoju są większe niż w ukształtowanych spółkach. Pracujemy według sprawdzonych standardów i wyłącznie dla wybranych inwestorów.

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy
  • Zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z Kier. Budowy/Kier. Kontraktu
  • Bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta
  • Uczestniczenie w odbiorach z inspektorami
  • Realizacja procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (min, inżynierskie)
  • Obsługi komputera, MS Office, AutoCad
  • Odpowiedzialność i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy
  • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, otwartości i dążenia do wyznaczonego celu
  • Doświadczenie w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy
  • lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości języka obcego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale
  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego
  • Szkolenia językowe
  • Komputer, telefon