kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji Budowlanych

Firma: Wurth Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji Budowlanych
Miejsce zamieszkania: Łódź
Twoje zadania:
  • Realizacja strategii firmy poprzez rozwój sprzedaży w kanale inwestycji budowlanych
  • Praca z Klientami bezpośrednio na budowach
  • Rozwój bazy Klientów inwestycyjnych na powierzonym terenie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach zarządzania
  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy
Twój profil:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami z branży budowlanej
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zapału do pracy i wytrwałości
  • Optymizmu i wiary w siebie
  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawa jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej