kandydatów

Etat Kierowca kat. B / Dostawca

Firma: TRAFIN OIL POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5847912, z dnia 2021-10-20

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B / Dostawca

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • dostawa i odbiór olejów do/z- punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki,
  • praca na terenie województwa łódzkiego (trasy wcześniej zaplanowane),
  • prowadzenie busa do 3,5 ton,
  • transport towaru do magazynu w Łodzi,
  • współpraca z działem handlowym,
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia - faktury,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 ton - min. 1 rok,
  • motywacja do wykonywanej pracy,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność,
  • niekaralność,
  • posiadanie własnej działalności.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o współpracy,
  • samochód dostawczy do wynajmu,
  • zatrudnienie od 01.11.2021,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu.