kandydatów

Etat Doradca handlowy dla klienta gastronomicznego

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca handlowy dla klienta gastronomicznego
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: DHA/065/AWI

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • Szkolenia produktowe i asortymentowe
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Program wdrożeniowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód także do użytku prywatnego

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży HORECA
  • Wysoki poziom wiedzy branżowej
  • Kompetencje sprzedażowe, umiejętność wykorzystania technik sprzedaży
  • Orientacja na cel i wynik oraz determinacja w dążeniu do tego
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

Zadania:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów z sektora gastronomicznego (restauracje, bary, hotele, firmy cateringowe, foodtrucki, stołówki)
  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie (woj. łódzkie)
  • Budowanie trwałych i silnych relacji z klientami, pełnienie roli doradcy dla klienta
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Dogłębne zbadanie potrzeb klienta i profesjonalne doradztwo w tym zakresie
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Nadzór nad terminowością spłat należności, doraźne wsparcie dla działu windykacji