kandydatów

Etat Mobilny Technik Obiektu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Mobilny Technik Obiektu

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Łódź

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne, pakiet sportowy),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Zadania:
  • Codzienną obsługę techniczną budynków,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków (mile widziane),
  • Znajomość systemów budynkowych,
  • Znajomość zagadnień wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego - węzły ciepła, wody lodowej, hydraulicznych, sanitarnych,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane powyżej),
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B