kandydatów

Etat Likwidator Szkód Zagranicznych

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Zespole Likwidacji Szkód Zagranicznych na stanowisku:

Likwidator Szkód Zagranicznych
Miejsce pracy: Łódź
Jakie będą Twoje obowiązki?:
  • Terminowa i zgodna z obowiązującymi standardami likwidacja szkód z udziałem obcokrajowca
  • Kompletowanie i szczegółowa analiza dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw szkodowych
  • Przygotowywanie projektów odpowiedzi na odwołania klientów
  • Prowadzenie spraw szkodowych pod kątem zabezpieczenia praw Towarzystwa do roszczeń regresowych
  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi partnerami i rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód.

Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy.
Czego oczekujemy?
  • Doświadczenie w obszarze likwidacji szkód lub pokrewnym będzie dużym atutem
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu
  • Rzetelności, odpowiedzialności i samodzielności.

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 29-12-2021
Etat Konsultant ds. Obsługi Klienta w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 07-12-2021
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 29-11-2021
Etat Konsultant ds. Obsługi Klienta w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 07-11-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-10-2021
Wyświetleń: 228