kandydatów

Etat Inspektor ds. badań nieniszczących

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Łódź

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy ERBUD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inspektor ds. badań nieniszczących
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:

Profil stanowiska:

  • Wykonywanie badań nieniszczących w laboratorium i na obiektach (VT, MT, PT, UT i RT)
  • Tworzenie dokumentacji z wykonywanych badań
  • Udział w badaniach obiektów na wyjazdach krajowych i zagranicznych
  • Rozszerzanie zakresu kompetencji poprzez zdobywanie certyfikatów z różnych metod badawczych
  • Współpraca z UDT
Wymagania:
Profil idealnego Kandydata:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Biegła obsługa komputera (MS Word, Excel)
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu;
  • Transparentny i atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe;
  • Pakiet usług medycznych, karnety sportowe.
Oferujemy:
Oferujemy:
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.