kandydatów

Etat Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji,
  • sprzedaż ofert, usług Kontrahenta,
  • promowanie marki Kontrahentów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku.
Nasze wymagania:
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • status ucznia/studenta.
To oferujemy:
  • elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć,
  • pracę zdalną po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • atmosfera - posiadamy świetną atmosferę :)