kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia technicznego

Firma: Minol ZENNER Sp. z.o.o. miejsce pracy: Łódź

Minol Zenner Sp. z o. o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji, sprzedaży i montażu urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła.

Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie w technologiach zdalnego odczytu danych. Obecnie Minol Zenner wdraża na terenie Polski i Europy najnowsze rozwiązania oparte na technologii IoT (Internet of Things) przy użyciu sieci dalekiego zasięgu Long Range (LoRA).

Do naszej centrali w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • monitorowanie urządzeń w systemie LoRa, wmBus, Radio 3, 4, 5
  • nadzór nad urządzeniami w technologii radiowej
  • obsługa systemu ticketowego w programie Jira
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla innych działów
  • wsparcie techniczne dla użytkowników technologii radiowej (także z wykorzystaniem zdalnego oprogramowania)
  • przygotowywanie sprzętu na potrzeby technologii pomiarowej (instalacja, wdrażanie i konfiguracja urządzeń)
  • współpraca z działami na arenie międzynarodowej

Oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat studiów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B2 (komunikatywnym) – warunek konieczny
  • gotowość do wyjazdów w ramach szkoleń
  • podstawowa wiedza dotycząca zagadnień sieci komputerowych
  • sumienność, dokładność
  • zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • świetna lokalizacja biura
  • dofinansowanie do okularów
  • dofinansowanie karty Multisport
  • nagrody jubileuszowe
  • przyjazną atmosferę w pracy