kandydatów

Etat Kosmetolog

Firma: Laser Delux Aleksander Zatke miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5962734, z dnia 2021-11-05

Sieć salonów Laser Delux to 22 salony w różnych częściach Polski. Nasza oferta wzbogacona jest o najbardziej innowacyjne i prestiżowe zabiegi estetyczne dla kobiet i mężczyzn. Cały czas wprowadzamy nowości i jesteśmy na bieżąco w obowiązujących trendach kosmetycznych.

Jeśli jesteś kosmetologiem i szukasz pracy, w której zdobędziesz duże doświadczenie, pracując na nowoczesnym sprzęcie wśród zgranej grupy ludzi to świetnie trafiłeś! :)

Największa sieć kosmetyki laserowej w Polsce czeka na Twoje zgłoszenie! Jeśli lubisz wyzwania, ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w zespole i stabilne zatrudnienie - aplikuj na stanowisko kosmetologa w Laser DeLux!

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. Stawiamy na jasne zasady działania i otwarty dialog. Chcemy jak najlepiej dopasować nasze oczekiwania do Twoich - prześlij nam swoje CV i porozmawiajmy o nich podczas spotkania.

Kosmetolog

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,
  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,
  • dbanie o dobro i bezpieczeństwo klienta na każdym etapie pracy,
  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,
  • aktywna sprzedaż usług Laser DeLux,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie kosmetologiczne (ukończone studia, min. licencjat),
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przeszkolenie w wykonywaniu zabiegów na najlepszych sprzętach, przeznaczonych do laseroterapii, kriolipolizy, karboksyterapii i mezoterapii, specjalistyczne kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami,
  • pracę w młodym, zgranym zespole ludzi, którzy chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem,
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego i karnetu sportowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-11-2021
Wyświetleń: 226