kandydatów

Etat Pracownik działu księgowości - Księgi Handlowe

Firma: CEDEPE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna miejsce pracy: Łódź

Firma to Cedepe Sp. z o.o. SKA

Pracownik działu księgowości - Księgi Handlowe
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja i księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur zakupu
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych
  • Wsparcie w codziennych zadaniach
  • Porządkowanie oraz wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima i/lub SAP
Kandydatom oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,
  • Ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Miłą atmosferę