Etat Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji w branży ogólnobudowlanej

Firma: JAMAD Budownictwo Sp. z o.o. Sp. K miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5981604, z dnia 2021-11-09

Główną działalnością firmy JAMAD jest kompleksowa realizacja inwestycji drogowych w zakresie :

  • robót ziemnych i rozbiórkowych
  • podbudów drogowych :
  • stabilizacji gruntów i wzmocnień podłoży słabonośnych
  • podbudów z kruszyw i betonów
  • nawierzchni drogowych z kostki brukowej i asfaltobetonów

Własny park maszynowy , zaplecze magazynowo - socjalne i przede wszystkim odpowiednio wyszkoleni pracownicy, pozwalają na sprawne zrealizowanie powierzonych nam prac na terenie całego kraju.

Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji w branży ogólnobudowlanej

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
  • Optymalizacja kosztów i rozwiązań zamiennych na etapie sporządzania oferty,
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,
  • Negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami,
  • Szczegółowa wycena robót,
  • Kontraktacja robót,
  • Wykonywanie kosztorysów ofertowych,
  • Znajomość prawa zamówień publicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane (min. Inżynierskie)
  • Znajomość programów z pakietu MS Office, ACAD, MS PROJECT
  • Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu, wycenie robót, przygotowaniu produkcji w branży budowlanej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Dobra i przyjazna atmosfera wewnątrz organizacji
  • Wdrożenie i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2021
Wyświetleń: 226