kandydatów

Etat Samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac

Firma: For Rent Nieruchomości Bożena Bartosiak miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Ogłoszenie numer: 5987487, z dnia 2021-11-10

For Rent Nieruchomości Bożena Bartosiak

Firma z branży włókienniczej i nieruchomościowej o ugruntowanej i wieloletniej pozycji na rynku poszukuje pilnie pracowników na stanowisko: samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac.

Samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac

Miejsce pracy: łódzkie / Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało m.in.:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, KPiR
  • Przyjmowanie i kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi, księgowanie dokumentów
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
  • Rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz deklaracji ZUS - kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych
  • Uzgadnianie sald zobowiązań i należności
  • Sporządzanie specyfikacji do rozliczeń
  • Wystawianie faktur
  • Wykonywanie przelewów firmowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Bieżący kontakt i obsługa klientów w zakresie rozliczeń i fakturowania (terminowe płatności, rozrachunki, rozliczenia/dostawy towarów)
  • Wykonywanie zadań zleconych
  • Obsługa korespondencji
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firmy (m.in. prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń, sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS, zakładanie, aktualizacja i archiwizacja akt osobowych, kontrola ważności badań lekarskich i sanitarno–epidemiologicznych oraz szkoleń BHP, zgłoszenie i wyrejestrowanie z ZUS)

Wymagania

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • Znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie pracy w księgowości
  • Doświadczenie kadrowo-płacowe
  • Znajomość programów księgowych i kadrowych (Sage Symfonia, Płatnik)
  • Znajomość programów MS Office (MS Word, Excel itp.)
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, b. korzystne warunki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Pracę w miłym, zgranym zespole
  • Wieloletnią współpracę

Praca stała, w biurze firmy w Konstantynowie Łódzkim, pon-pt 8:00-16:00.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny kom: 601-981-565.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-11-2021
Wyświetleń: 236