kandydatów

Etat Rejestrator Szkód

Firma: VIG Ekspert miejsce pracy: Łódź

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. W chwili obecnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Rejestrator Szkód

Miejsce pracy: Łódź

To oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie z zakresu ubezpieczeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego zarówno w Contact Center, jak i w innych obszarach spółek VIG w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych
  • Pracę w trybie zmianowym od poniedziałku do soboty w godzinach: 7:00-20:00
  • Pracę w młodym, zgranym zespole nastawionym na realizację wspólnych celów, który już nie może się doczekać, aby Cię poznać
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących (bez sprzedaży)
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Informowaniem klientów o aktualnych produktach
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Swoboda w kontakcie z Klientem (telefonicznym i mailowym)
  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane: doświadczenie w obszarze telefonicznej obsługi klienta