kandydatów

Etat Recepcjonista - Manager salonu

Firma: SALON ROYAL HAIR ANETA KLINGER miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6014526, z dnia 2021-11-15

SALON ROYAL HAIR ANETA KLINGER

Royal Hair to salon fryzjersko kosmetyczny w łodzi z wieloletnim doświadczeniem.

Salon Fryzjerski Royal Hair w łodzi poszukuje pracownika na stanowisko:

Recepcjonista - Manager salonu

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzała grafikiem pracy kilkunastu osób, będzie odpowiedzialna za zamówienia oraz reprezentowanie firmy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność,
  • miła aparycja,
  • obsługa pakietu office,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • pracę na cały etat (umowa o prace),
  • wynagrodzeni: stała pensja + premia +% od sprzedaży,
  • szkolenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-11-2021
Wyświetleń: 260