kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki / spedycji

Firma: Centrostal Logistics S.A. w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6029889, z dnia 2021-11-17

Praca w Centrostal Logistics Sp. z o.o. w Łodzi

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Specjalista ds. Logistyki / spedycji

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Praca w zespole administrującym procesami w ramach świadczonych przez firmę usług spedycyjnych i logistycznych,
  • Utrzymywanie istniejących kontaktów z klientami oraz nawiązywanie nowych,
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży usług spedycji kolejowej, samochodowej oraz usług logistyki magazynowej,
  • Organizowanie wstępnej współpracy logistycznej z firmami transportowymi, negocjowanie umów z poddostawcami;
  • Tworzenie raportów dotyczących nadzorowanych przedsięwzięć,
  • Pozyskiwanie i nadzorowanie realizacja zleceń transportowych w transporcie krajowym i międzynarodowym,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office
  • Umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Samodzielności oraz dyspozycyjności,
  • Odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nagrody za efektywność,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej Multi Sport