Etat Pracownik Gastronomii (Pomoc Kuchenna / Bufetowa / Bufetowy)

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Pracownik Gastronomii (Pomoc Kuchenna / Bufetowa / Bufetowy)
Miejsce pracy: Łódź

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracownik Gastronomii (Pomoc Kuchenna / Bufetowa-y)

Miejsce pracy: Łódź, ul. Jędrzejowska 83

Kontakt telefoniczny: 539 529 338

Zostaw nam kontakt do siebie - kliknij APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00; 11.00 - 19.00
  • Posiłki pracownicze w trakcie zmiany
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (po okresie próbnym)
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
Zadania:
  • Robienie kanapek
  • Wstępna obróbka warzyw, przygotowywanie posiłków
  • Prace porządkowe, zmywanie
  • Proste czynności zlecone przez kucharza
  • Obsługa bufetu, sprzedaż dań obiadowych
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Książeczka SANEPID

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 02-09-2022
Etat Koordynator Techniczny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 29-07-2022
Etat Pracownik Grupy Mobilnej w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 23-06-2022
Etat Kierownik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 09-06-2022
Etat Młodszy Kucharz / Kucharka w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź 27-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-11-2021
Wyświetleń: 235