kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. marketingu

Firma: HEXELINE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Łódź

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Starszy specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA

  • Tworzenie treści marketingowych i informacyjnych na potrzeby wewnętrzne Firmy
  • Współtworzenie i aktualizowanie materiałów reklamowych i informacyjnych
  • Zarządzanie contentem oraz kalendarzem publikacji/wysyłek (instrukcji, newsletterów wewnętrznych); koordynacja procesu zamawiania, tworzenia i weryfikacji treści; publikacja/wysyłka treści,
  • Stały kontakt z pracownikami salonów, kontrola wykonania powierzonych zadań, odpowiedniej ekspozycji przesłanych materiałów
  • Współpraca z działami marketingu w galeriach handlowych, przesyłanie materiałów i bieżących informacji na temat promocji oraz akcji sprzedażowych
  • Dystrybucja materiałów marketingowych w sieci sprzedaży
  • Tworzenie prezentacji w Power Point’cie
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu aktywizację sprzedaży
  • Wsparcie w przygotowywaniu akcji promocyjnych
  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych oraz ich implementacja
  • Współpraca z drukarniami i podwykonawcami
  • Współpraca z pozostałymi działami w Firmie

OCZEKIWANIA

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • Bardzo dobra znajomość branży odzieżowej
  • Biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych
  • Dobra znajomość programu MS Office
  • Znajomość trendów lifestyle’owych
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji i jej przetwarzanie
  • Łatwość pisania
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność
  • Pomysłowość
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizowane zadania

OFERUJEMY

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną