kandydatów

Etat Młodszy Kucharz / Kucharka

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Młodszy Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Łódź

Kontakt telefoniczny: 539 529 338

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów
  • Dbałość o produkcję zgodnie z wytycznymi menu
  • Składanie zamówień, kontrola kosztów spożywczych
  • Kontrola punktów HACCAP
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej zbiorowej
  • Umiejętność pracy na recepturach
  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zachowanie najwyższej jakości pracy
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych