kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i zakupów

Firma: Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k. miejsce pracy: Łódź

Olikol Rail Energy jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów sterowania ruchem kolejowym, teletechniki oraz sieci i układów elektroenergetycznych. Wykonujemy modernizację w zakresie automatyki, teletechniki i elektroenergetyki infrastruktury kolejowej (stacje, przejazdy kolejowe) , budujemy linie zasilające średnich i niskich napięć. Posiadamy własne biuro projektowe oraz brygady wykonawcze. Realizujemy bardzo ciekawe i niszowe rozwiązania techniczne. Dajemy możliwości uzyskania bardzo unikatowego doświadczenia a co za tym idzie wzrostu wartości rynkowej w przyszłości.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki i zakupów
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Realizacja zamówień poprzez przygotowanie zapytań ofertowych, analiza ofert i wysyłanie zamówień,
  • Koordynowanie, monitorowanie, realizacja procesu realizacji zamówień - dostosowanie poziomu i terminu realizowanych inwestycji,
  • Kontakt z dostawcami materiałów, towarów i usług – negocjacje cenowe,
  • Identyfikowanie ryzyka dotyczącego przyszłych dostaw,
  • Zarządzanie podległymi magazynami
  • Zarządzanie flotą samochodów oraz bazą sprzętu w zakresie zakupu, napraw.
  • Klasyfikacja i weryfikacja kosztów,
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Doświadczenie w realizowaniu zamówień, (szczególnie mile widziane doświadczenie w zakupie materiałów z branży kolejowej lub elektroenergetycznej)
  • Biegła znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel),
  • Zdolności planistyczne i analityczne,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu,
  • Znajomość systemu Comarch OPTIMA będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem budowlanym,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Pracę w stałych, ustalonych godzinach, 5 dni w tygodniu,
  • Perspektywę rozwoju i awansu oraz zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Olikol Rail Energy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników w " Olikol", a także oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest OLIKOL RAIL ENERGY Sp. z o.o. Sp. k.