Etat Kierownik / Kontroler ds. Finansów (branża gastronomiczna)

Firma: HR Support miejsce pracy: Łódź

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik / Kontroler ds. Finansów (branża gastronomiczna)
Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym, doradcami podatkowymi oraz biurem kadrowym
  • nadzorowanie obiegu dokumentów oraz płynności finansowej oraz spraw kadrowych we współpracy z firmą zewnętrzną
  • elementy controllingu finansowego
  • realizacja budżetów
  • nadzór nad realizacja obowiązków sprawozdawczych i podatkowych spółki
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • min. 3 lata doświadczenia w działach księgowo-kadrowych/finansowych
  • samodzielność
  • znajomość zasad rachunkowości/przepisów prawa rachunkowego i podatkowego
  • znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w dobrze usytuowanej na rynku spółce
  • duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego