kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą urządzeń pomiarowych: wodomierze, ciepłomierze oraz pozostałe urządzenia pomiarowe i regulacyjne stosowane w budownictwie wielorodzinnym.
Podstawą działalności jest usługa rozliczania kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Negocjacje handlowe
  • Nadzór nad realizacją kontraktów
  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do postawionych celów
  • Znajomość branży instalacyjnej, ciepłowniczej
  • Mile widziane doświadczenie na rynku spółdzielni mieszkaniowych, zarządców
  • nieruchomości, deweloperów
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wyników
  • Samochód, telefon służbowy
  • Umowa o pracę
  • Zadaniowy czas pracy
  • Laptop
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne