kandydatów

Etat Monter Instalacji Sanitarnych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Łódź

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Monter Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie węzłów ciepłowniczych i instalacji wewnętrznych c.o. i c.w.u. w budynkach;
  • Wykonywanie instalacji tradycyjnych, skręcanych z rur stalowych czarnych i ocynkowanych, łączonych kształtkami mosiężnymi i ocynkowanymi żeliwnymi;
  • Wykonywanie instalacji wykonywanych w systemie rur polipropylenowych PP-R i PP-RCT, łączonych za pomocą kształtek zgrzewanych;
  • Wykonywanie instalacji wykonywanych z rur miedzianych łączonych za pomocą kształtek lutowanych,
  • Wykonywanie instalacji z rur nierdzewnych, łączonych za pomocą kształtek zaciskanych.
Wymagania:
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.