kandydatów

Etat Technolog

Firma: DRUKARNIA PRASOWA S.A. miejsce pracy: Łódź

Drukarnia Prasowa S. A.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Opieka i nadzór nad realizacją zleceń
  • Opracowanie i przygotowanie pod względem technologicznym zamówionego produktu
  • Kontrola procesu produkcji w zakresie CTP, druku offsetowego, introligatorni, ekspedycji
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i technicznych
  • Współpraca z innymi stanowiskami/działami w ramach zagadnień wchodzących w zakres pracy działu
  • Kontakt z klientem
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe poligraficzne lub pokrewne
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Konsekwencja w realizacji powierzonych działań, zaangażowanie w powierzone zadania i prace działu
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji, stażu, zaangażowania w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Uwaga: Nie zwracamy przesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli z zaznaczeniem czy zgoda dotyczy tylko niniejszej, czy również przyszłych rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię Prasową S.A moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Równocześnie informujemy, że Administratorem danych jest Drukarnia Prasowa S.A. w Łodzi Al. Piłsudskiego 82. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.