kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowych

Firma: STRABAG PFS miejsce pracy: Łódź

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Specjalista ds. finansowych
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • ewidencja sprzedaży usług ( faktury VAT, noty korygujące, faktury korygujące, noty odsetkowe)
  • rozliczanie i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych
  • dekretacja merytoryczna faktur, tworzenie i odblokowywanie zleceń sprzedaży do fakturowania
  • generowanie dokumentów PZ oraz faktur
  • kontrola zleceń
  • generowanie i zmiana zamówień
  • monitoring płatności
  • archiwizacja dokumentów
  • tworzenie raportów i analiz
  • udział w tworzeniu budżetu oraz forecastów
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie: finansowe lub ekonomiczne
  • 3- letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym
  • praktyczna wiedza na temat zagadnień księgowych i finansowych
  • mile widziana podstawowa znajomość programów księgowych, w tym m.in SAP lub LOTUS
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel
  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Dodatkowe informacje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.