kandydatów

Etat Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Departamencie IT na stanowisku:

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Wsparcie zespołu w zakresie posprzedażowym
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych (Klient detaliczny), realizacja sprzedaży własnej
  • Wsparcie Oddziału w zakresie back office
  • Obsługa bieżących spraw biura
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń, studiów
  • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
  • Interesująca pełna wyzwań praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
Nasze oczekiwania:
  • Podstawowa wiedza na temat ubezpieczeń majątkowych
  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeń
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Pierwsze doświadczenie w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi mile widziane
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Konsultant ds. Obsługi Klienta w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 07-12-2021
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 29-11-2021
Etat Konsultant ds. Obsługi Klienta w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 07-11-2021
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Łódź 29-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-12-2021
Wyświetleń: 210