kandydatów

Etat Młodszy Programista

Firma: Asseco Data Systems S.A. miejsce pracy: Łódź

W związku z intensywnym rozwojem naszych usług, poszukujemy Młodszego Programisty do zespołu budującego system przetwarzania danych. Obszar naszej działalności oferuje rozwiązania pozwalające bezpiecznie i efektywnie zarządzanie informacjami w postaci dokumentów (danych) zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Tworzymy rozwiązania zapewniające całościową obsługę korespondencji i komunikacji spersonalizowanej.

Młodszy Programista
Miasto: Łódź

Zadania:

  • tworzenie projektów szablonów dokumentów w oparciu o narzędzia Quadient/GMC Inspire,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań i wprowadzanie usprawnień,
  • pisanie skryptów przetwarzających dane w języku Ruby,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne), studenci ostatnich lat studiów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - minimum umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i strukturalnym,
  • podstawowa znajomość języków skryptowych (np: php, perl, ruby),
  • znajomość relacyjnych baz danych, język SQL, interfejsy dostępu do baz danych, tworzenie zapytań, operacje na tabelach,
  • otwartość na wyzwania,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii.
Mile widziane:
  • rok doświadczenia w branży IT,
  • podstawy administracji MSSQL i Windows Serwer 2016,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie z webserwisami oraz znajomość technologii Java.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Fundusz kulturalny
    • Eventy
  • Rozwój zawodowy:
    • Dzielenie się wiedzą
    • Współpraca z ekspertami
    • Szkolenia zawodowe
  • Warunki zatrudnienia:
    • Home Office
    • Narzędzia pracy
    • System motywacyjny
    • Umowa o pracę
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”