kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Księgowa KPIR

Firma: Profais Centrum Usług Księgowych miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6312153, z dnia 2022-01-04

Profais Centrum Usług Księgowych jest firmą świadcząca usługi w zakresie kompleksowej, profesjonalnej obsługi księgowej oraz kadrowo płacowej dla firm polskich i zagranicznych. Dostarczamy usługi dostosowane do indywidualnych, nawet niestandardowych potrzeb klienta w sposób tradycyjny oraz obsługę typu online opartą na zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. Umożliwiamy klientom dostęp do swoich dokumentów w sieci oraz danych finansowych. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno małe firmy jednoosobowe, firmy usługowe duże i małe, jak i duże zakłady produkcyjne. Obsługujemy firmy z różnych dziedzin gospodarki zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym

Samodzielny Księgowy / Księgowa KPIR

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków jest prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji podatkowych,  ewidencji środków trwałych, praca z klientem, sporządzanie sprawozdań GUS, raportów dla klienta, pism do urzędów, itp.

Wymagania

  • znajomość KPiR
  • dobra znajomość prawa podatkowego
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość Microsoft Office i obsługi komputera
  • skrupulatność, dokładność, samodzielność, umiejętność realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • miłą atmosferę,
  • coroczne szkolenia aktualizujące wiedzę podatkową,
  • możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy z różnych zakresów księgowości i prawa podatkowego.