kandydatów

Etat Technik serwisu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik serwisu
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: TES/037/JKA

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie oferującej urządzenia i maszyny do produkcji opakowań
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m. in., auto służbowe - również do użytku prywatnego)
  • Rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne lub elektryczne
  • Doświadczenie w naprawach elektromechanicznych maszyn i urządzeń
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Serwis maszyn i urządzeń u klientów firmy z terenie całej Polski
  • Instalacja nowych maszyn i urządzeń
  • Doradztwo techniczne dla klientów, w celu optymalizacji pracy maszyn
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów i pracowników utrzymania ruchu
  • Raportowanie działań

Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Kierownik działu sprzedaży w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź 20-07-2022
Etat Koordynator działu handlowego w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Zgierz 14-07-2022
Etat Mechanik w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Pabianice 12-07-2022
Etat Przedstawiciel handlowy w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź 07-07-2022
Etat Technik Elektronik w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Pabianice 07-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-01-2022
Wyświetleń: 245