kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu eCommerce

Firma: Fundacja GAJUSZ miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6313488, z dnia 2022-01-04

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro.

Nasz zespół to już ponad 150 osób. Jesteśmy stabilną organizacją, tworzymy wspólnie przyjazne miejsce pracy z kulturą organizacyjną nastawioną na empatię, efektywną współpracę i chęć pomagania.

Specjalista ds. marketingu eCommerce

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: 02PPL/12/2021

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kampanii marketingowo-sprzedażowych na wewnętrznej bazie Darczyńców (utrzymywanie, budowa relacji).
  • Zarządzanie kalendarzem działań promocyjnych, z uwzględnieniem działań marketingu efektywnościowego oraz działań marketingu b2c.
  • Tworzenie i realizacja działań marketingowych z wykorzystaniem direct mailingu, poleceń zapłaty i narzędzi internetowych, w tym komunikatów personalizowanych.
  • Tworzenie materiałów marketingowych, współpraca z grafikami i fotografem.
  • Współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami.
  • Obsługa CMS witryny internetowej fundacji oraz systemu CRM, raportowanie wyników.

Wymagania

  • Dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook/poczta).
  • Łatwość uczenia się nowych programów i aplikacji.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Cechy osobiste:
    • Orientacja na cele, zadaniowość.
    • Uprzejmość, szacunek i empatia, ciekawość ludzi.
    • Poprawność językowa w piśmie.
    • Skrupulatność i dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne.
    • Wysoka motywacja do rozwoju, podnoszenia umiejętności.

Oferujemy

Jeśli nigdy nie miałeś/aś kontaktu z pracą w Fundacji ani z pozyskiwaniem funduszy na bieżącą działalność, nie martw się :-). Nauczymy Cię tej pracy i pokażemy, jak fantastyczną przygodą jest relacja z Darczyńcami jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce. Nasz zespół jest kilkuosobowy, ściśle ze sobą współpracujemy i wspieramy się.

Oferujemy systematyczne szkolenia, wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę i premię regulaminową uzależnioną od wyniku finansowego.

W trakcie procesu rekrutacji zapytamy o Twoją koncepcję pracy na stanowisku. Ważne będą dla nas Twoje doświadczenia oraz motywacja do pracy. Będziemy również pytać o Twoje zdanie na temat dobroczynności i finansowania fundacji.