kandydatów

Etat Projektant instalacji sprężonego powietrza

Firma: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.
producent kompresorów śrubowych i tłokowych

Poszukuje kandydata na stanowisko

Projektant instalacji sprężonego powietrza
Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie kosztorysów oraz ofert instalacji sprężonego powietrza,
  • projektowanie przy użyciu narzędzi CAD,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • koordynacja i nadzór nad bieżącymi projektami.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie inżynierii środowiska,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji mile widziane,
  • obsługa programu typu CAD (Auto CAD, CadProfi),
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość branży sprężonego powietrza i/lub wentylacyjnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji.