kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: Formanway miejsce pracy: Łódź

Dla naszego klienta – jednego ze światowych liderów branży HVAC i dziedziny kontroli klimatu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 81/2021

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami
  • Odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach
  • Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • Wykonywania zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli , badań i zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń lub systemów
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
  • Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w serwisie chillerów
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane - mile widziane
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW-mile widziane
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciśnieniowych - mile widziane
  • Uprawnienia do lutowania 'lutami twardymi'-mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do ciągłego zdobywania oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji, obsługi, konserwacji i naprawy systemów HVAC i komponentów Firmy. Ukierunkowanie na potrzeby klienta i otwartość na działania sprzedażowe
  • Wiedza i chęć rozwoju w obszarze automatyki – duży atut
  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników
  • Udział w PPK
  • Pełne wyposażenie (BHP, narzędzia, samochód, laptop, telefon)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.