kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr

Firma: CPF Poland miejsce pracy: Łódź

CPF Culinar jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

  • Samodzielne prowadzenie administracji kadrowej od momentu zatrudnienia do momentu ustania zatrudnienia,
  • Odpowiedzialność za zgodność dokumentacji kadrowej z obowiązującym stanem prawnym,
  • Inicjowanie zmian mających na celu optymalizację procesów kadrowych,
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby organizacji,
  • Wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej oraz innych działów firmy w zakresie aspektów kadrowych,
  • Koordynowanie bieżącej współpracy i rozliczanie firm zewnętrznych (w zakresie stanowisk produkcyjnych),
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • Dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy – umiejętność interpretacji przepisów,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne,
  • Orientacja na klienta oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-01-2022
Wyświetleń: 272