kandydatów

Etat Mechanik na produkcji żarówek samochodowych

Firma: AA Euro Recruitment Poland miejsce pracy: Pabianice

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Mechanik na produkcji żarówek samochodowych
Miejsce pracy: Pabianice

Twoje zadania:

  • Konserwacja i przeglądy maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn),
  • Obsługa ogólnego parku maszynowego.

Zdobędziesz doświadczenie w produkcji oświetlenia samochodowego i żarówek oraz stabilną, długoletnią pracę na umowę o pracę z możliwością awansu i rozwoju.

Oczekiwania pracodawcy:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – mechanika,
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym,
  • Umiejętność obsługi, tokarki będzie dodatkowym atutem,
  • Predyspozycje do pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru systemu zmianowego (2 zmiany, 3 zmiany, 4 brygady),
  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • Dodatek stażowy,
  • Benefity pracownicze: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (korzystne pożyczki pracownicze, paczki świąteczne dla dzieci, pakiety dofinansowań).
  • Pracodawca doceni Twój aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy;
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.