kandydatów

Etat Asystent Architekta

Firma: CoBouw Polska Sp.zo.o. miejsce pracy: Łódź

Asystent Architekta

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska – obowiązki:
  • opracowywanie projektów budowlanych
  • koordynacja projektu architektonicznego z innymi branżami
  • tworzenie koncepcji architektonicznych nowoczesnych obiektów przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowymi)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • biegła znajomość programu AutoCad (2D)
  • mile widziana znajomość programu Photoshop, 3DMax, Revit, SketchUp
  • znajomość podstaw obowiązujących przepisów budowlanych
    (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów p.poż)
  • kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia