kandydatów

Etat Grafik 3D

Firma: KAROTEN Sławomir Marchewski miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6478380, z dnia 2022-02-04

KAROTEN Sławomir Marchewski

Zajmujemy się realizacja i przygotowywaniem eventów i wydarzeń targowych. Nasze zespoły tworzą przestrzenie dla wydarzeń i wystaw oraz zajmują się organizacją eventów. Przygotowujemy i produkujemy materiały marketingowe i reklamowe 2D i 3D dla naszych klientów.

Grafik 3D

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby która będzie razem z nami:

  • projektować materiały marketingowe i reklamowe 2D/3D,
  • projektować stoiska targowe i przestrzenie eventowe 2D/3D,
  • projektować meble i elementy wyposażenia przestrzeni,
  • poszukiwać rozwiązań projektowo-konstrukcyjnych dla projektowanych realizacji,
  • uczestniczyć w zarządzaniu realizowanymi projektami.

Wymagania

  • wykształcenie lub doświadczenie w pracy w charakterze projektanta/ grafika 3D;
  • płynne posługiwanie się programami z rodziny CAD, SketchUp, V-Ray, innymi porgramami do projektowania 3D
  • wysokiej motywacji do pracy, kreatywności i wysokiego poczucia estetyki;
  • portfolio z dotychczasowymi realizacjami lub projektami;
  • miele widziana znajomość programów rodziny Adobe (Photoshop, Ilustrator), programów do montażu video.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwość realizacji pasji i rozwijania umiejętności;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-02-2022
Wyświetleń: 277