kandydatów

Etat Junior HR Specialist

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w Polsce.

Obecnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior HR Specialist
Twoje zadania:
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska Konsultantów telefonicznych,
  • opracowywanie treści ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia do kandydata, etc.,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • prowadzenie raportów dot. wskaźników HR (wskaźnik obłożenia, rotacja, spływ),
  • obsługa procesu zatrudnienia (m.in podpisywanie umów, generowanie wypowiedzeń),
  • administracja biura, obsługa sekretariatu oraz spotkań,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • ścisła współpraca z działem Kadr.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie, umiejętność budowania relacji, komunikatywność,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • silna koncentracja na zadania,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,
  • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej w renomowanej sieci placówek LUXMED, kartę Multisport, pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • odpowiednie wdrożenie do pracy i bieżące wsparcie przełożonego,
  • odpowiednie narzędzia pracy - komputer, telefon,
  • długofalową współpracę,
  • przyjazną atmosferę :)