kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biurowa

Firma: Axi Immo miejsce pracy: Łódź

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Asystent / Asystentka Biurowa
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • współpraca z konsultantami działu,
  • aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości,
  • przygotowywanie ofert i zestawień dla klientów,
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu,
  • stała współpraca z deweloperami,
  • research rynku.
Wymagania:
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 17.00
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
  • skrupulatność, szybkość w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.
Oferujemy:
  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w polskiej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia.