kandydatów

Etat Opiekun / Opiekunka dzieci do roku życia

Firma: Fundacja GAJUSZ miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6664836, z dnia 2022-03-09

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro.

Nasz zespół to już ponad 150 osób. Jesteśmy stabilną organizacją, tworzymy wspólnie przyjazne miejsce pracy z kulturą organizacyjną nastawioną na empatię, efektywną współpracę i chęć pomagania.

Od 2016 roku prowadzimy IOP TULI LULI – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. Trafiają tu niemowlęta, którymi nie mogą bądź nie chcą zajmować się ich biologiczni rodzice. Pozostają z nami do momentu znalezienia nowej rodziny.

W chwili obecnej w związku ze zwiększoną liczbą dzieci, Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych małych podopiecznych.

Stwarzają dom - chcemy, aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.

Opiekun / Opiekunka dzieci do roku życia

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: 01PPL/03/2022

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia opieka nad dziećmi.
  • Utrzymywanie czystości, porządku, prace higieniczne.
  • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.
  • Zabawa i dbałość o stały rozwój Dzieci.

Wymagania

  • Miłość do Dzieci i chęć pomocy.
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
  • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.
  • Dyspozycyjność związana z pracą według wskazań grafika (zmiany 12-godzinne, także w weekendy i święta).
  • Wymagane ukończenie szkoły przygotowującej do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo studia pedagogiczne. Mogą być też podyplomowe studia pedagogiczne.

Oferujemy

ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc Specjalistów. Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu. Twoje wynagrodzenie będzie zależne od liczby dyżurów w miesiącu, płatne za godziny pracy, w systemie miesięcznym.