kandydatów

Etat Analityk produkcji

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Analityk produkcji
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • Wsparcie Działu Produkcji w obszarze analiz danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie ze specyfikacją, standardami jakościowymi, wydajnością
  • Przygotowywanie raportów dotyczących procesów produkcyjnych
  • Analiza efektywności procesów w obszarze produkcji
  • Przeprowadzanie analiz zużycia zasobów produkcyjnych
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby innych działów firmy
  • Współpraca z Koordynatorami Produkcji, Kierownikiem Jakości, Działem Produkcji, Działem HR, Działem IT w celu usprawniania i optymalizacji procesów
  • Optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie zdolności analityczne, dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i MS Office - Excel (w stopniu zaawansowanym)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).