kandydatów

Etat Elektryk / Elektronik

Firma: Legs Sp. z o.o. miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Elektryk / Elektronik
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • Pomoc w montażu przewodów, rozdzielnic, aparatury elektrycznej pod nadzorem elektryka
  • Asysta w budowie i montażu sieci teletechnicznych
  • Pomoc w wymianie urządzeń elektrycznych ( wymiana oświetlenia, gniazd zasilających, zużytych lub uszkodzonych przewodów
  • Pomoc w układaniu nowych przewodów
  • Stałe przeglądy rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Naprawa falowników oraz elektroniki
  • Programowanie falowników
  • Współpraca z Elektrykiem i mechanikami na wydziałach produkcyjnych
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w serwisie urządzeń automatyki przemysłowej (czujniki, regulatory, szafy sterownicze itp) - mile widziane
  • wykształcenie średnie (technikum, liceum) o specjalności elektryka, mechatronika lub elektromechanika, elektronika – wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy elektryka , najlepiej w dziale UR
  • Mile widziane Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (możliwe odnowienie uprawnień na koszt pracodawcy lub zrobienie nowych)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych – będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Dodatki, premie motywacyjne
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).