kandydatów

Etat Operator wózka

Firma: SEITO miejsce pracy: Łódź

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Operator wózka
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Transport komponentów do produkcji w obrębie magazynu
  • Załadunek i rozładunek aut dostawczych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego wyrobu
  • Inne prace magazynowe
Wymagania:
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
Oferujemy:
  • Stała praca w pełnym wymiarze godzin
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość innych form współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń dodatkowych (dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej)
  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie 3 -zmianowym od pn. do pt.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włocławskiej 147-157 w Toruniu (87-100), zarejestrowana pod numerem KRS 0000261422, NIP 9562179279. Więcej informacji na stronie www.seito.pl