kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Meteor trans sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6811824, z dnia 2022-04-05

Meteor trans sp. z o.o.

Firma transportowa poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów na wszystkich obszarach działalności spółki
  • uzgadnianie sald z partnerami biznesowymi
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego
  • sporządzanie raportów na potrzeby spółki
  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdania finansowego

Wymagania

  • wykształcanie wyższe (np. rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • dobra znajomość języka rosyjskiego albo ukraińskiego albo angielskiego
  • min. 3 łata doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • znajomość przepisów VAT i CIT umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność, rzetelność, sumienność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 8000 netto
  • pracę w miłej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-04-2022
Wyświetleń: 184