kandydatów

Etat Projektant Systemów Automatyki

Firma: MAWOS Sp z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6915939, z dnia 2022-04-26

MAWOS Sp. z o.o. to stabilna firma inżynierska działającą na rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu
i wdrażaniu „pod klucz” najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu Automatyki Przemysłowej i Techniki Napędowej
w kraju i za granicą.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Projektant Systemów Automatyki

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów systemów z zakresu automatyki i elektryki w różnych branżach przemysłu.
  • Projektowanie rozdzielni sterowniczych i zasilających dla systemów sterownia m.in. klasy PLC i DCS.
  • Nadzór techniczny nad prefabrykacją zaprojektowanych rozdzielni sterujących i zasilających.
  • Udział w uruchomieniach zaprojektowanych instalacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika).
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami sterowania w automatyce przemysłowej.
  • Znajomość środowiska EPLAN.
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata na podobnym stanowisku).
  • Znajomość jęz. angielskiego (lub niemieckiego).
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w silnej i stabilnej firmie inżynierskiej o wieloletniej renomie.
  • Możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów na terenie całej Polski i poza granicami kraju.
  • Wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i doświadczeniem oraz związane z wynikami pracy.
  • Możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji oraz stałego rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do najnowszych technologii i branżowych rozwiązań technicznych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.