kandydatów

Etat Kierownik Projektu – Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Zgierz

PGE Energia Ciepła S.A.z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Kierownik Projektu – Inspektor Nadzoru Inwestorskiego
Miejsce pracy: Zgierz

Twój zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji lokalnego Kierownika Projektu oraz prowadzenie nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, bez ograniczeń, zgodnie z prawami wynikającymi z obowiązków Prawa budowlanego tj. ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. 2020 poz. 1333 ze zm.) oraz innych przepisów prawa i przepisów wykonawczych przy realizacji inwestycji polegającej na budowie nowych jednostek wytwórczych, w  szczególności:
    • przekazanie oraz cykliczne przeprowadzanie inspekcji terenu budowy,
    • weryfikacja dokumentacji projektowej,
    • kontrola dostaw, nadzór nad testami, próbami i odbiorami,
    • sprawdzanie i odbiór robót oraz prowadzenie Dziennika Budowy,
    • nadzór i koordynacja prac branżowych inspektorów nadzoru,
    • nadzór nad rozruchem, ruchem regulacyjnym i odbiorowym, pomiarami gwarancyjnymi i przekazaniem do eksploatacji oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie,
    • organizacja i prowadzenie spotkań z Wykonawcą na każdym etapie inwestycji,
    • sporządzanie cyklicznych raportów z realizacji projektu .

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami budowlanymi, w tym pełnienie funkcji Kierownika Budowy/Robót, lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na inwestycji związanej z realizacją instalacji energetycznych do produkcji ciepła lub ciepła i energii elektrycznej opartych o kotły gazowe lub agregaty kogeneracyjne lub turbiny gazowe.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa B2B / czasowa umowa o pracę do 31.12.2023.
  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.